Poilsiautojai: Šventosios „Energetiko“ personalui apsvaigęs ligonis parūpo tik iškvietus greitąją

Šventojoje prie sanatorijos „Energetikas“ – galimai nuo alkoholio apsvaigęs pacientas, kuriuo sveikatinimo įstaigos darbuotojai susirūpino tik praeiviams iškvietus greitąją pagalbą. Redakcijai apie incidentą pranešę žmonės piktinosi sanatorijos atstovų abejingumu ir neatsakingumu.

„Pajūryje gražių ir saulėtų dienų pikas, daug poilsiautojų, daug veiksmo. Veiksmo netrūksta ir kitose srityse: šalia esančioje „Energetiko“ sanatorijoje. Suprantama, visko nutinka, nutiko, kad ant kelio prigulė sanatorijos ligonis, padauginęs alkoholio ar kitų svaigiųjų medžiagų. Geri žmonės jį nunešė ant pievutės, nes gulėjo ant kelio.

Vienas iš praeivių nuskubėjo į sanatoriją informuoti administracijos, kad kuo skubiau jį pasiimtų, kol ligonio neištiko kokia nors komplikacija, tačiau administracijoje nieko nerado. Tuo pat metu šalia pastebėtas „Energetiko“ savininkas su anūku, jį pasivijus ir paaiškinus esamą situaciją, jis kuo ramiausiai suposi sūpynėse ir tik replikavo: „Tau reikia, tu ir pasiimk“, – apie įvykį pasakojo vieno kotedžo gyventojais prisistatę liudininkai.

Sanatorijos savininko Gintauto Matulevičiaus elgesys, pasak jų, duoda dar daugiau pagrindo manyti, kad sklindančios kalbos apie prastą šios įstaigos reputaciją turi pagrindo. Išėjusiais iš sanatorijos teritorijos ligoniais, kurių sveikatai kyla pavojus, turėtų būti rūpinamasi labiau.

„Buvo iškviesta greitoji pagalba. Kai ji jau atvyko į Šventąją, pasirodė „Energetiko“ personalas ir apsaugos komanda, kurie pasiėmė ligonį“, – pakomentavo situacija pasipiktinę žmonės, tiesa, daugiau įvykio detalių pateikti nepanorę.

Sanatorijos administracijos telefonu atsiliepusi moteris Alfa.lt patikino, kad perduos klausimą apie incidentą direktorei Tatjanai Kervienei, tačiau vėliau tvirtino, kad ši „paprasčiausiai nenori“ kalbėti.

Savo veiklą nuo 1986 metų pradėjusi UAB Sveikatos centras „Energetikas“ teikia paslaugas virškinimo, nervų sistemos, kvėpavimo, kraujotakos, endokrinologinėmis, stuburo ir kitomis ligomis sergantiems žmonėms. Viename iš korpusų teikiamos ir SPA paslaugos.

Pernai, Valstybinės ligonių kasos duomenimis, iš Klaipėdos teritorinės ligonių kasos zonos, apimančios Klaipėdos ir Tauragės apskritis, reabilitacijos paslaugos suteiktos 520 žmonių, iš Vilniaus teritorinės ligonių kasos zonos – 561, iš Kauno – 243, iš Panevėžio – 414 pacientų, o iš Šiaulių – 956.

Šaltinis: https://www.alfa.lt/straipsnis/49897020/poilsiautojai-sventosios-energetiko-personalui-apsvaiges-ligonis-parupo-tik-iskvietus-greitaja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *